5

O mnie

Aleksandra Zalewska-Kostyszyn

Jestem dyplomowanym architektem wnętrz z długim stażem w branży projektowania i wyposażenia wnętrz. Ukończyłam Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jednocześnie od ponad 15 lat łączę i zawodowo realizuję projekty wnętrz i scenografię w produkcjach filmowych, telewizyjnych oraz reklamowych.

AzkDesign_ to moja autorska pracownia projektowa, którą prowadzę samodzielnie wraz z osobami i firmami podwykonawczymi z branż wystroju wnętrz, graficznej oraz budowlanej.

Swoją pracę wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Dbam o detale, które stanowią niezbędną składową całości projektu. Staram się łączyć profesjonalne i kreatywne podejście do oczekiwań klienta oraz zadbać o design-erskie, ale jednocześnie rozsądne cenowo i funkcjonalne rozwiązanie projektowe.

Systematycznie uczestniczę w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą, by doskonalić warsztat i podnosić kompetencje na temat designu, światowych kierunków i trendów oraz rozwijających się technologii.

Potrzeby klienta oraz jego oczekiwania są dla mnie priorytetem. Moim celem jest stworzenie harmonijnego wnętrza, zgodnego z potrzebami oraz charakterem odbiorcy. Zadowolenie klienta oraz świadomość, że udało się stworzyć przemyślane i funkcjonalne wnętrze, jest najlepszym zwieńczeniem pracy nad projektem.

W oparciu o zdobyte doświadczenie, intuicję oraz znajomość trendów wnętrzarskich, oferuję Państwu kompleksowe usługi w zakresie aranżacji oraz projektowania wnętrz.

ul. Sarmacka 12 G ,Warszawa

+48 501 099 505

Facebook:     Instagram: 

DESIGNED AND DEVELOPED BY:

www.vimestudio.pl

Kontakt_

Realizuję projekty inwestycji i obsługę projektów na terenie całej Polski oraz za granicą. Zapraszam do kontaktu.